Apex Legends mobile geliyor!


Yaklaşık 50 milyon tekil oyuncuya ulaşan Ücretsiz Apex Legends, kısa bir süre içerisinde harikalar yaratmayı başardı. Daha önce mobil için çıkacağı müjdelenen oyun ile ilgili gelecek planları EA’nın ilk çeyrek toplantısında netlik kazandı. Şirketin CEO’su Apex Legends Mobile için vurgu yaparken, Asya pazarlarını da işaret etti. PUBG, Fortnite ve Apex Legens savaşa giriyor.

PC, PlayStation ve Xbox One oyuncuların huzuruna sunulan ücretsiz Apex Legends, mobil platformalar içinde geliştirilmeye başlandığı EA Games’in CEO’su Andrew Wilson tarafından müjdelenmişti. Şimdi ise Android ve iOS platformları için resmen yeşil ışık yakıldı. Oyun piyasaya sürülünce PUBG, Fortnite ve Apex Legends savaşı mobile taşınacak.

Wilson’un söylediklerine göre, söz konusu oyun kısa zaman içerisinde çarpraz platform desteğine kavuşturulacak. Bu bağlamda, oyunu Android ve iOS platformları içinde geliştirilebileceklerini belirten CEO,şimdilik bu konu üzerinden yoğunlaştıklarını da özellikle dile getiriyor.

   Bununla birlikte oyunun Asya’daki oyuncular tarafından da büyük bir ilgi ile karşılandığı belirten CEO, oyunu mobil platformlar için  geliştirmenin oldukça önemli olduğunu da vurguluyor.

Şimdilik Legends‘ın ne zaman mobil platformlara çıkacağı bilinmiyor. Ancak, bu gelişmeyi de göz önünde bulunduracak olursak, bu yıl içerisinde oyunun mobil sürümüyle bir araya gelebiliriz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Havalı Havalı
11
Havalı
Harika Harika
24
Harika
Mutlu Mutlu
34
Mutlu
Şaşkın Şaşkın
20
Şaşkın
Sevdim Sevdim
26
Sevdim
Komik Komik
30
Komik
Tatlı Tatlı
6
Tatlı
Üzücü Üzücü
3
Üzücü
Taha

DevOyuncular.net Yazarı

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları